dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Król Otton III miał 11 lat, gdy prowadził swą armię przeciwko Sasom (991 rok), a Henryk IV miał 13 lat podczas wojny z Węgrami (1063 rok).

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Jeszcze długo będę się odwracać na głos Twego imienia... i...Ludzie Na Wojnie Są Niczym Jeden Człowiek Jest Wszystkim ...To uczucie, które określić tak ciężko To uczucie dla większości...W życiowych przeciwnościach jedynie nadzieja może ocalić człowieka. ...(*_*)wiesz co teraz robię?? (-_-)zamykam oczy i myśle otobie:) ...Całe życie idę pod górkę, ciekawe jakie to uczucie z...Jak w tej piosence, kiedy chłopak traci serce Myślałem, że...Nie będziecie podbierali pieniędzy rodzicom (wszyscy wiedzą że babcia ma...Nawet najgorsza bestia zna trochę litości. Ja jej nie znam,...Gwiazdy nauczyły mnie marzyć, deszcz nauczył mnie szlochać, a Ty......nie wiesz co się dzieje a chciałbyś znać drogę musisz...Ze wszystkich tragedii życiowych miłość jest tą największą ...Spokojnie powiedziałem pamiętasz o co walczyłeś Co mocno kochałeś czego...I Nie Mów Jej Ze Zapomnieć Ma..! Rozumiem Ja Rozumiem...Opisy - Inne

dodano: 2011-11-29, przeglądaj inne

Świzdu,Gwizdu idę w pizdu ! ;D


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG