dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Piramida Cheopsa jest największym na świecie ostrosłupem prawidłowym czworokątnym. Ma 146m wysokości, a krawędź jej podstawy wynosi 230m. Na zbudowanie tej piramidy zużyto 2 300 000 bloków granitowych o ciężarze od 2,5 t do 15t. Gdyby z tego materiału zbudować mur o wysokości 3m i grubości 25cm to opasałby on całą Polskę. W piramidzie Cheopsa stosunek sumy dwóch boków podstawy do wysokości wynosi 3,1416, czyli przybliżenie pi z dokładnością czterech miejsc po przecinku.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Jeśli myślisz, że jesteś tym, za kogo uważają cię twoi...Czekając na dzień, w którym spełnią się marzenia nie chcę...Nikt nie spiewa mi juz kolysanek dobrych ani złych ...MIŁOŚĆ to uczucie, które przychodzi najtrudniej ze wszystkich możliwych uczuć......Tylko Chuck Norris Umie Objąć Pudziana - bo Jest Taki...*(_") {WIESZ) cO {{{ROBIE}}}.............. ........* ...dzis jest wielki dzień, dziś jest wielki dzień, no dobra,...nic, nic nie pasuje dziś na opis ...wiem co było wczoraj, wiem co jest dziś i wiem...Przeciętne serce bije 3,5 mln razy w roku... Moje osiąga...Każdy człowiek, którego spotykam, jest ode mnie w pewien sposób...czemu nie ma słońca, kiedy jest tak potrzebne jego ciepło...Kochać kogoś- znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne...jestem taki, jak Ci to nie odpowiada, to jest to...Opisy - Inne

dodano: 2011-11-29, przeglądaj inne

Świzdu,Gwizdu idę w pizdu ! ;D


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG