dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Wg. astronomów z Cardiff University w latach 536-540 doszło do oziębienia klimatu, powodującego klęskę głodu w Europie, spowodowane to było eksplozją w atmosferze Ziemi bryły kosmicznego lodu.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Smutek jest samowystarczalny: by odczuć jednak pełną wartość radości, musisz...jeszcze dzisiaj założę Ci, miłości króciutką smycz ;* ...Nie płacz, że się coś skończyło- tylko ciesz się, że...A na każdym płatku śniegu siedzi aniołek i puszcza bańki...Tylko Chuck Norris potrafi wcisnąć Ctrl+Alt+Delete jednym palcem ...Jesteś przy mnie, jesteś obok. Jestem Tobą przez tych kilka...jestam dzis tak niedostępny, jak żyrafa pieskowi... ...Wszystkiego najgorszego zdrowia szczęścia pomyślności Połamanych kości ...Żyć To Znaczy Walczyć . Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą ......a gdyby tak z dnia na dzień zniknął księżyc ...nie poganiaj mnie, bo tracę oddech ...w niedzielę rano zawsze staram sie przypomnieć sobie to co...Jest już ciemno... ...Jesteś Tak Daleko A Czuje Że Blisko Pamiętaj O Tym...Opisy - Inne

dodano: 2012-03-08, przeglądaj inne

Niedługo Hubert dołączy do Ryśka i Hanki... ;d
chyba zbierają ekipe do nowego serialu ''Po drugiej stronie''
xdd


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG