dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Według Technorati, która śledzi statystyki związane z blogami internetowymi wynika, że liczba blogów na świecie do wakacji 2005 osiągnęła liczbę 14,4 miliona, a co sekundę powstaje kolejny.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Wszystko Zmieni Się Na Lepsze, Jeśli Odważysz Się Zacząć Od...Niedobór seksu powoduje problemy z cyckami! ...Uważaj Jak Tańczysz, Bo Życiowy Parkiet Bywa Śliski. ..."...Diabeł krzyczy do ucha a anioł szepcze I kogo słuchać...Marz o rzeczach wielkich, to ci przynajmniej pozwoli zrobić kilka..."Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze...Nie masz chłopaka? Zadzwoń do świstaka ;P ...Chce Cię tylko trochę i na chwilę, wyobcować to nic...Mrok już zapadł...Na ciemnym niebie, już tysiąc srebrnych gwiazd zalśniło...Oddaje Ci Ma Dusze Aż Nią Miłość Bez Granic Będę...Zna się tylko to, co się oswoi. ...Przepraszam że kochałam. Przepraszam że krzywdziłam... ...Wszystkie go najlepszego w dniu urodzin fajnych facetów s pełnienia..."Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej... Ci, co żyją miłością,...Opisy - Inne

dodano: 2012-03-08, przeglądaj inne

Niedługo Hubert dołączy do Ryśka i Hanki... ;d
chyba zbierają ekipe do nowego serialu ''Po drugiej stronie''
xdd


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG