dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Profesor Tomasz Jasiński w wyniku szczegółowych badań dostępnych materiałów historycznych doszedł do wniosku, że pierwszy polski kronikarz Gall Anonim wcale nie był Gallem a mnichem z klasztoru św. Mikołaja na Lido w Wenecji.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

~. Każdy potrzebuje miłości. I nie okłamujmy się, że mamy...Doradzając przyjacielowi, staraj się mu pomóc, a nie sprawić przyjemność....To się zaczynało tak niewinnie.. tak dziecinnie.. nieśmiałe.. :) ...Kto mi skubnął opis? ...Przejdą obojętnie, ludzie patrzą, a nie widzą Słucha, a nie...Szeptem Na Ucho Powiem Że, Że Ja Się Tego Wyrzekam...szukam mojej muzy, najlepiej bez opakowania :) ...bądźmy mili niech ludzie myślą że jesteśmy szczęśliwi , może...Zamykam oczy, kiedy czuje strach. Nie chce ich otworzyć, gdy...((^(^_(^_^(^_^)^_^)_^)^)) - Były Nas Miliony... A Zabił Nas Domestos! ...Nikt nie spiewa mi juz kolysanek dobrych ani złych ...Siedliskiem przyjaźni jest serce, ale dochodzimy do niej droga zrozumienia...Znów siedzę sam wśród czterech ścian, już zamknięty czas wspólnych...Święta Nadchodzą, a wraz z nimi Wydatki :P ...Opisy - Inne

dodano: 2012-03-20, przeglądaj inne

Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej :D


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG