dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Zwrot "na saksy" wziął się od wyjazdów biedoty Galicji i Królestwa w celach zarobkowych do Saksonii. Do 1914 roku liczba sezonowych pracowników z tych rejonów podążających za chlebem wzrósł do 500 tysięcy.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Sobota, 21-03-2009 _####___#### .`-.´.+` ´° _##____#_#____##`,+.* .*´ #_______#________# `+.*` #________________#...Z rodziną dobrze się wygląda tylko na zdjęciu... ...A gdy spotkamy się na ulicy nie udawaj, że mnie...jak ciśnienie rośnie, trzeba dać mu ujść :] ...Ginęli jeden po drugim, tylko by jemu służyć....Piekło było na...jestem jaki jestem, mało tego, nie przewiduje zmian, bierz, albo...:":.:":.:":.:":.PUK PUK.:":.:":.:":.:": ...You are my angel, my sky, it was matter enough...Bara Bara Bara Riki Riki Taki Jesli Masz Ochote Kup...trzeba być podobnym by się rozumieć nieco różnym by pokochać!...ho ho ho, czyścić kominy, bo mikołaj będzie sie spuszczał...Podczas snu wszystko wydaje się łatwiejsze... ...przyszłość zatruta przeszłością, przeznaczenie zatrute niepewnością... ...Zamykam oczy, kiedy czuje strach. Nie chce ich otworzyć, gdy...Opisy - Miłosne

dodano: 2008-09-22, przeglądaj inne

To się zaczynało tak niewinnie.. tak dziecinnie.. nieśmiałe.. :)


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG