dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Niedźwiedzie polarne są mańkutami.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

go go go Kubica, od 1 okrążenia do ostatniego, go...Jeszcze długo będę się odwracać na głos Twego imienia... i...I Nie Mów Jej Ze Zapomnieć Ma..! Rozumiem Ja Rozumiem...Masz siłę by żyć?? To działaj, bo możesz KIMŚ być!!!...Jak w tej piosence, kiedy chłopak traci serce Myślałem, że...śpię i śnię o .... (a to już moja słodka...Gdy Ci się coś nie powiedzie dzisiaj pamiętaj, że zawsze......"I będzie tak jak by sie niegdy nie spodkali"... ;(..._______*********** _____ ___***************** ___ ___********************* _____**********$******** **** ____**********$__$* ********** ___**********...teraz kiedy siedzę w domu sam tęsknota niszczy mój świat...wsiadam i nie pytam dokąd jedziesz, podwieź mnie byle gdzie,...Wiesz co ja teraz robię??? Staram się ciebie znienawidzić... Tylko...Oddałabym Ci Wszystko, W Zamian Za Lepszą Rzeczywistość ...Wspomnienia? zamknięte w pudełku z napisem "otworzyć w razie potrzeby"...Opisy - Miłosne

dodano: 2009-04-06, przeglądaj inne

Przeznaczenie zetknęło mnie z Tobą, włada mną jedno uczucie - miłość do Ciebie, pragnę tylko Ciebie, marzę o tym by zawsze być z Tobą.


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG