dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Największy na świecie bursztyn waży 15,25 kilograma, nazywa się Burma Amber, można go obejżeć w Muzeum Historii Przyrody w Londynie.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

To Chuck Norris nauczył kopać prąd. ...Trudno powiedzieć co jest prawdą, ale czasami tak łatwo rozpoznać...Odbiłam Się Od Dna. Teraz Wracam Tam, Żeby Pociągnąć W...:* Kotek ---- ^..^ ---- Kotek :* ..._____________$$__________ ____ _____________$$_$______ _______ _____$$$$$_______$____$ $______ ___$$$$$$$$$_____$__$__ $$_____ __$$$$$$$$$$$$___$_$___ _______...Starzy we wszystko wierzą, dorośli we wszystko wątpią, młodzi wszystko...ruch to zdrowie, każdy złodziej Ci to powie! :] ...Wszystko to co mam, wykradłam Bogu gdy spał. I tak...kochać a lubić to wielka różnica kocha się sercem a...Nigdy więcej łez, nigdy więcej rozpaczy, nigdy więcej bólu, z...Był słabszy, ale kolejny dzień dla niego będzie dobry.. :)...Chuck Norris potrafi zrobić sam sobie sztuczne oddychanie...usta usta. ...kto tu ma bardziej namerdane w kubku? ...Ona koło ciebie, czy to wiatr puka do okien? Ona...Opisy - Miłosne

dodano: 2011-11-27, przeglądaj inne

Miłośc to nie uczucie tylko ogromna zdolnośc ;) ...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG