dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Taipei 101 - to najwyższy budynek świata, biurowiec 508 metrów wysokości, wybudowany na Tajwanie za 1,7 miliarda $, ma 101 pięter, budowano go od 1994 do 2004.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

"to nie prawda że ciebie już nie ma" (Nieprawda -...największe ludzkie uzależnienie - jedzenie i kłamstwo ...raj jest tam, gdzie umiemy sobie wszystko poukładać ...Próbuję zapomnieć, a gdy na chwile uda mi się, przychodzą........♥buzi♥ ......♥buzib 29; .......♥buzi 829; .......♥buzi 829; .......♥buzi 829; ......♥buzib...____________$b__Vb.______ _________________________ _________ ______________'$b__V$b. _________________________ _____________ _______________$$b__V$$ b._______________________ _____________ _______________'$$b._V$...Mówią na nią dziwka, a tak naprawdę jej zazdroszczą... ...Byla przyjażn a teraz.... nie ma jej :((( ...Najlepszych i Najpiękniejsze rzeczy na świecie nie można ani zobaczyć...don't forget to take a breath:) ...Co Chuck Norris wręcza swoim bliskim na Święta Bożego Narodzenia?...Tylko Chuck Norris Umie Objąć Pudziana - bo Jest Taki...Tylko Chuck Norris potrafi spaść z podłogi ...jutro będzie lepszy dzień, limit złych już powinien się wyczerpać...Opisy - Miłosne

dodano: 2012-03-20, przeglądaj inne

~. Każdy potrzebuje miłości. I nie okłamujmy się, że mamy na nią 'wyjebane'.


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG