dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Polska jest europejską ostoją bociana białego. Co roku przylatuje do nas ok. 41 tysięcy par ze 160 tysięcy żyjących na świecie.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Miłość To Najpiękniejsza Muzyka, ponieważ Jest Grana Przez Nasze Serca..."Gdy widzisz kogoś odpoczywającego - pomóż mu!" ...chcesz pogadać? wciścij ctrl+f5 ...d(^_^)d słucham muzy d(^_^)d ...@""""@.....@""""@....@""" "@ .( *o*,) .....( *o*,).... ( *o*,) (@)"-(@).(@)-"-(@).(@)- "-(@)...gdzie się podziali moi znajomi? ...Wyglądasz jakby cie przez telefon robili i zabrakło impulsów. ...Żałuje że cię znałam, żałuje że kochałam bo nie wart...Silnik jest Bogiem, prędkość nałogiem, Nitro zabawą ,a Turbo podstawą....Nie wiesz kim być bądź sobą nie rysiem Ochuckim nie...Największym szczęściem jest znalezienie serca, które Cię kocha naprawdę... ...Oddałabym wszystko, aby mieć trzy rzeczy: twoją miłość, Twoje serce...Jezus potrafił zmienić wodę w wino a Chuck Norris bobra...Kiedyś obiecałam ,że nigdy was nie zostawię tylko ,powiedz dlaczego...Opisy - Miłosne

dodano: 2012-03-20, przeglądaj inne

~. Każdy potrzebuje miłości. I nie okłamujmy się, że mamy na nią 'wyjebane'.


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG