dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

W Mauretanii otyłość postrzegana jest jako symbol bogactwa i prestiżu, młode kobiety "tuczy się" aby w przyszłości wyszły za majętnego mężczyznę.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Ja za każdym razem mocniej, ściskam nasze zdjęcie w dłoniach......myślałam, że będzie inaczej. że wrócisz. że będziemy razem. myliłam...Chce poczuć jak przytulasz mnie Bo czuje ogromna pustkę gdy...Tylko Chuck Norris potrafi kopnąć tak złotówkę aby orzełek się...Wystarczy jedno spojrzenie twe, aby me wszystkie troski i cierpienia..."zdrowia, szczęścia Pomyślności Nie Skończonej Sie Miłości".... ...jak ciśnienie rośnie, trzeba dać mu ujść :] ...zwariowałem dla ciebie, a ty mi karzesz sie leczyć?! ...Rozwój, upośledzony umysł, potrafimy się rozwijać Z jedną wadą, gatunek...W Każdej Chwili Zawsze Wszędzie Niech Ci W Życiu Dobrze...Jeśli nie wiesz kim (czym) jestem i jeżeli nie potrafisz..."Dobrze wiesz żeś czegoś wart wiec ponownie wciskaj start" ...Czasami nasze wady okazują się być zaletami. Chociaż tylko czasami......Zasypiam z Tobą jesteś mym snem, dla Ciebie jutro znów...Opisy - Miłosne

dodano: 2012-03-20, przeglądaj inne

~. Każdy potrzebuje miłości. I nie okłamujmy się, że mamy na nią 'wyjebane'.


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG