dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Samiec dzioborożca zamurowuje samicę w dziupli na czas wysiadywania jaj i karmienia piskląt. Jest to rodzaj ochrony przed drapieżnikami. Zostawia on tylko wąską szczelinę w "murze", przez którą podaje samicy jedzenie.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

co mnie obchodzą problemy świata? moje problemy nie obchodzą nikogo!...Miłość upiększa każde romantyczne przeżycie i usprawiedliwia każde szaleństwo... ...()''''''''() ...światem rządzą mężczyźni, a mężczyznami rządzą Kobiety!! ...Ona koło ciebie, czy to wiatr puka do okien? Ona...nie chcę już tak cierpieć- ale to wszystko przez Ciebie......Bo W MiŁoŚci I W MaRzEnIaCh NiE Ma RzEcZy NieMoŻliWCh!...Uśpić swą pamięć, zmysłom czujność odebrać, by jakoś jesień tę...chcesz mi pojechać to się sto razy zastanów byłam, jestem,...z nikim nie gadam, na nikogo nie patrzę, dzieki za...Gwiazdy nauczyły mnie marzyć, deszcz nauczył mnie szlochać, a Ty......zapomnij się ze mną...choć na chwilę... ...nie pozwolę by ktoś oskarżał mnie.. nie chcę słuchać drwin...Nie masz dziewczyny dzwoń do mandaryny ;p ...Opisy - Okazjonalne

dodano: 2008-09-15, przeglądaj inne

STO LAT!!!!!STO LAT!!! ...(już minęło)...!


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG