dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

W 1908 roku wyświetlano w Warszawie pierwszą komedyjkę nakręconą na miejscu (ziemiach zaborów) z udziałem popularnego aktora farsowego, Antoniego Fertnera.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Swiat świat, który budowałeś, ↵ ten świat zły fundament miał....Patrząc na nr. telefonu łza sama zaczyna płynąć. ...Nawet najgorsza bestia zna trochę litości. Ja jej nie znam,...Już to zrobiłeś, już jesteś zerem. Frajer na zawsze zostanie...Dobranoc, Pchły Na Noc XD ...a gdyby tak, zapomnieć najgorsze chwile? ..._______*********** _____ ___***************** ___ ___********************* _____**********$******** **** ____**********$__$* ********** ___**********...Tylko Chuck Norris potrafi zdobyć dwie bramki jednym strzałem =)...Chuck Norris Nie Chodzi Na Jagody- Jagody Przychodzą Do Niego......Chack Norris Nie Nosi Spodni To Spodnie Noszą Chacka Norrisa......głupota ludzi, któtrzy za wszelką cenę chcą błysnąć w tematach...a tak w ogóle to dlaczego my się tutaj tak...Kocham Cię mocno, kocham Cię tak, że bez Ciebie zawalił...Miała być kolejna bajka, dwie złączone ręce Historia tych słów...Opisy - Świąteczne

dodano: 2008-09-10, przeglądaj inne

wesołego zająca, szczerbatego barana i mokrego ubrania W dzień polewania:)


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG