dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Walter Cavanagh z Santa Clara w Kalifornii posiada kolekcje 1397 kart kredytowych za pomocą, których może robić zakupy korzystając z zgromadzonych na kontach zasobów = 1,65 mln $.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Maleńkie serce mam a w nim uczucia wiele. ... mam...Proszę wróć do mnie kochanie, chcę dla Ciebie znów zatrzymać...Buhaha, buuhaha wszystkiego najlepszego zyczę ja;] ...Zdrowia Szczęścia Pomarańczy Niech Wam Goła Baba Na Stole Tańczy!!!...Spróbuj zapalić małą świeczkę, zamiast przeklinać ciemność.! ..." i nagle zanurzyliśmy się błogo w naszym małym, lecz...Dlaczego Chuck Norris Nie Grał W Tytanicu? Bo By Wszystkich...Kochać to nie znaczy zawsze to samo :( ...kłótnia to nic innego jak rozmowa duch nierozumiejących się osób...Nie płacz, że się coś skończyło- tylko ciesz się, że...Nikt nie spiewa mi juz kolysanek dobrych ani złych ...Dziś wiem życie cudem jest...CO chce mogę z niego mieć......jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka... ...Trzeba Cieszyć Się Każdą Chwilą Życia, Bo Ono Jest Najważniejsze...Opisy - Świąteczne

dodano: 2008-09-20, przeglądaj inne

Niech Króliczek Wielkanocny Niesie Wam Radość I Szczęście ;p;p


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG