dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Wśród bardzo wielu ludów z różnych rejonów Europy bocian był uważany za ptaka przynoszącego szczęście, pomyślność w rodzinie, dobry urodzaj itp.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

nic, nic nie pasuje dziś na opis ...pytam Ciebie gdzie jesteś teraz, czy mnie jeszcze pamiętasz, może...Nie proszę o nic, proszę tylko o to żeby ktoś...jeszcze 2 godzinki i smigam do rodzinki :P ...Przez jedno spojrzenie, życie mi się odmieniło, tylko potem zdałam...Uśmiech na twarzy a w sercu ból, kocham chłopaka który...twoi kumple to kretyni i kiedy zachowujesz sie jak oni,...Mówili mi żyj, mówili mi walcz...co powiedzą gdy sił mi...trzecia wojna światowa będzie atomowa, natomiast czwarta na snieżki... ...Miłość jest niczym, bo nic jest wszystkim, a wszystko jest...Kochać - to znaczy dać tobie moją radość, to twoja...... za dekold wrzucał koniczyny kwiat ... ...Kocham Cię i nigdy nie przestanę kochać, zawsze będziesz w...Mam już dosyć, u mnie wszystko ok, wypas Kłamię, proszę,...Opisy - Chuck Norris

dodano: 2008-10-06, przeglądaj inne

Żaden kompas nie pokazuje gdzie jest północ. Wszystkie pokazują na miejsce, w którym akurat jest Chuck Norris.


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG