dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

"Trąba Boga" dzwon w kościele Świętego Jana w Toruniu z 1508 roku, jest największym po "Zygmuncie" dzwonem w Polsce; waga 7 ton, średnica 2,17 m.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Siedliskiem przyjaźni jest serce, ale dochodzimy do niej droga zrozumienia...Byłeś pierwszy w moim życiu, w moim sercu pozostałeś. Ja...Tylko Chuck Norris je ryby z ościami... ......a marzenia to tylko wspomnienia, które nadejdą... ...prowadzę swoje życie zawsze tylko krętymi ścieżkami, szukając zmian ...gdzie popełniłem błąd? nie wiem, może to nie był błąd.........Tak łatwo jest nawracać innych... ...Tak trudno jest nawrócić samego...nic tak nas nie wkurwia jak my sami siebie ...Raz w prawo, raz w lewo, chodźmy się przejść mój...pozwól się mi pokochać ...To się zaczynało tak niewinnie.. tak dziecinnie.. nieśmiałe.. :) ...Ostrożny bądź, uważaj na każdy krok Nigdy nie wiesz gdzie......Tak łatwo jest nawracać innych... ...Tak trudno jest nawrócić samego..."...Kocham, ale nie umiem tego głośno powiedzieć - cierpię, ale...Opisy - Cytaty

dodano: 2008-11-13, przeglądaj inne

Lubię pisać o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której trochę się znam


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG