dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Majątek 358 najbogatszych miliarderów świata wynosi tyle, ile łączne dochody 2,3 miliarda najbiedniejszych - tj. 45% ludności naszej planety.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

"Niedoskonałych należy kochać; doskonałym miłość jest niepotrzebna." ...▒██` 18;▒▒▒& #9608;██ρ 8;▒▒▒&# 9608;█ ▒` 08;▓▓█& #9618;██ρ 9;▓▓█&# 9608;▒█▓...Kiedyś było nam wspaniale, ale nagle coś nie dało nam..."...Jeszcze bliżej, Chce dosięgnąć Twoich warg, Chcę przypomnieć sobie znów...Jednym małym gestem możesz odmienić życie innej osoby ...Proszę wróć do mnie kochanie, chcę dla Ciebie znów zatrzymać...wyjechali na wakacje nasi podopieczni ...Miłość jest koło nas, my jej nie widzimy a ona...To Chuck Norris nauczył Andrzeja Leppera Samoobrony ...Kocham Cie! :* NA ZAwsze Razem ...___________* __________C s _________CsCs _______ _CsCsCs _______CsCsCsCs ______CsCsCsCsCs _____C sCsCsCsCsCs...Życie każdego człowieka warte jest uwagi - ma swoje tajemnice...Miłość to wielka głupota- jedyne co w niej przetrwa to...weź nóż do ręki i zabij mnie z zimna krwią...Opisy - Inne

dodano: 2009-03-04, przeglądaj inne

Kto Nienawidzi, Będzie Samotny Przez Całe Życie Póki Tego Nie Zmieni!!


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG