dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Osób leworęcznych jest w populacji ludzkiej około 11%. Jest ich więcej wśród mężczyzn (12,6%), niż wśród kobiet (9,6%). Słynni mańkuci to: Michał Anioł, Leonardo da Vinci, Charlie Chaplin, Paul McCartney.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Anglicy wychodzą nie żegnając się, a Polacy żegnają się nie...Smutek jest samowystarczalny: by odczuć jednak pełną wartość radości, musisz...Życie Jest Trudne Ale Tylko Chwile Są Piękne I Dla..."tak jak i inni miała nadzieje ze kiedyś wszystko poukłada...Tylko Chuck Norris Potrafi Powiedzieć Drzwi W Liczbie Pojedynczej :)...nie Żyje Się, Nie Kocha, Nie Umiera Na Próbę -...Ty beze mnie marźniesz, ja bez Ciebie nie istnieje.. ...Wystarczy jedno spojrzenie twe, aby me wszystkie troski i cierpienia..."Dobrze wiesz żeś czegoś wart wiec ponownie wciskaj start" ...kochać a lubić to wielka różnica kocha się sercem a...Tylko Chuck Norris umie chodzić bez nóg :P ...Dokonała się dezynfekcja uczuć. Jej życie znów należało tylko do...Dziękuje za wszystko za te dni. Przez które tyle szczęścia...Zamknij drzwi i przez chwile popatrz na mnie tak jak...Opisy - Miłosne

dodano: 2009-04-25, przeglądaj inne

Kiedy do ludzia tuli sie ludź...to ludź do ludzia musi coś czuć


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG