dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

U ludzi praworęcznych w 96% przypadków ośrodek mowy mieści się w lewej półkuli mózgu, a w 4% w prawej. Ludzie leworęczni mają ośrodek mowy w lewej półkuli w 66% przypadków, w prawej - w 17% przypadków, a w pozostałych 17% reprezentowany jest on obu pół kulowo.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

... zasnę ja ... zaśniesz Ty ... będą śliczne nasze...Cycki będziesz sobie Cyganie przyprawiał! ...jestem jak transforers, raz dobra, raz zła :] ...Wesołych świąt gości w każdy kąt nowego roku lepszego i...Sama samotna dookoła się rozgląda, sama samotna z nadzieją, że..._______*********** ________*************** ** ______***************** **** _____**********$******* ***** ____**********$__$***** ****** ___***********$___$****...Warto mieć marzenia i wierzyć w ich spełnienie. ...Chcemy być zawsze razem,tam gdzie świeci słonce i nie ma...Sobota, 21-03-2009 _####___#### .`-.´.+` ´° _##____#_#____##`,+.* .*´ #_______#________# `+.*` #________________#...M.Ż.N.M.S - moje życie nie ma sensu x( ...ruch to zdrowie, każdy złodziej Ci to powie! :] ...lllllllllllllllolllllllll llllll-jajko w trawie ;] ...nie rozumiałem, kiedy mówiła mi, dzisiaj ostatni raz... ...Upojona Niebiańskim Zapachem Wiosennych Mirabeli... ...Opisy - Miłosne

dodano: 2008-09-27, przeglądaj inne

Tak trudno się zakochać, tak trudno jest odkochać, tak trudno jest zrozumieć, tak trudno nocą szlochać...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG