dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

W latach 1995-02 liczba samochodów w Polsce wzrosła o 40% a oficjalna sprzedaż paliwa spadła o 0,3%.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Ja mam dwadzieścia lat ty masz dwadzieścia lat a świstak...Jeśli do ludzia tuli się ludź, to ludź do ludzia...coś mnie łupie w plecach, lekarz, czy grabaż? oto jest...Po co to czytasz? Co ci to da? Chcesz znać...Gdy jesteś nieszczęśliwy Gdy gardzisz sobą lub myślisz że inni...rozpostarł swe skrzydła piękne i porwał na koniec świata.. anioł...jestem jak jeden wielki rysunek, namalowany rączkami szalonego dziecka :]...dlaczego niektóre marzenia są nie do spełnienia???:(( ..."...Jeszcze bliżej, Chce dosięgnąć Twoich warg, Chcę przypomnieć sobie znów...Z okazji urodzin dużo zdrowa, szczęścia, pomyślności połamania wszystkich kości...Pozdrowienia dla osób ukrywających się ...przede mną ...To z Tobą chcę przejść przez życie i budzić się...Odbiłam Się Od Dna. Teraz Wracam Tam, Żeby Pociągnąć W...Tylko Chuck Norris Umie Skoczyć z 3 Piętra i Złapać...Opisy - Cytaty

dodano: 2009-04-30, przeglądaj inne

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG