dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Statystyczna Polka: żyje 77 lat, wychodzi za mąż mając 24 lata i ma mniej niż dwójkę dzieci, mierzy 160 centymetrów i waży około 70 kilogramów, na kosmetyki wydaje miesięcznie 25 złotych, co roku kupuje 2 i pół pary butów.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

tylko Chuck Norris nie rozumie opisów o sobie ...nie pozwolę by ktoś oskarżał mnie.. nie chcę słuchać drwin...Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujemy, one same przyjdą. ......kocham Cię...kocham...to Tylko Puste Słowa... Puste Słowa... ...Chciałam Ci powiedzieć ze naprawdę Cię Kochałam i bardzo chciałam...Jak na falochronie sklejeni za dłonie ta refleksja przychodzi byliśmy...nauczyciele są jak papugi - nie usiedzą cicho przez 45...Miała być kolejna bajka, dwie złączone ręce Historia tych słów...Potrzebny mi jesteś jak woda do picia. Bez Ciebie nie...kiedy noc odchodzi budzę się by z tobą być!!! ...I tak trudno znów zaufaniem obdarzyć się kiedy czujesz ból,...deszcze niespokojne potargały sad ...Tylko Chuck Norris zesrał się do majtek nie srając :))...'nie jeden się zamota w walce o marzenia. nie dotkniesz...Opisy - Inne

dodano: 2009-05-16, przeglądaj inne

Mężczyzna jest jak plemnik, tylko jednemu się udaje na milion.


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG