dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

W marcu 2006 roku zdechł żółw olbrzymi o imieniu Addwaitya. Żółw ten mieszkał w zoo w Kalkucie i miał według swoich opiekunów 250 lat. Należał w XVIII wieku do brytyjskiego oficera Roberta Clive, który urodził się 29 września 1725, a zmarł 22 listopada 1774.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Oglądam się za facetami, którzy są dla mnie nieosiągalni, a...Ja wyjechałam, gdy wróciłam...a przecież obiecałeś że jak wrócę to...swiat sie kreci. nie zatrzymujemy sie tam gdzie nas boli,...Na Dobranoc Dala Misiaczka Buziaczek W Pysiaczka, I Kilka Pieszczotek...Nie dzwoń, nie przychodź, nie pisz.! Jesteś dla mnie zerem!!!...Dużo szczęścia pomyślności a przede wszystkim i radości ! ...dlaczego niektóre marzenia są nie do spełnienia???:(( ...kupię każdą ilość dobrych pomysłów, za każdy dobry płacę dwoma...przyjaciół trzymaj blisko, wrogów jeszcze bliżej ...Czy te oczy mogą kłamać...? Czasami :) ale nie patrząc...Każdego dnia kocham Cię bardziej... Dziś - jeszcze więcej niż...Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ...Wiem że czasem trudno mnie kochać, ale chyba łatwo zobaczyć...Szczęśliwy Bądź...a Gdyby Coś Złego Działo Się To Wróć Będę......Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2008-11-16, przeglądaj inne

Tak bliski jest mi twój cały świat przenosić góry z Tobą chce bądź zawsze przy mnie bądź taki sam nie zmieniaj się...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG