dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Cesarstwo Rzymskie wg Jana Lidyjczyka posiadało armie liczącą 435 266 żołnierzy, Agatiasz pisząc o VI wieku podaje liczbę 645 tysięcy żołnierzy.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

( /) =( ';' )= (") (") WeSoŁyCh ŚwIąT!!! ...litr oleju, jeden lejek i będe mądry ...Dużo szczęścia pomyślności a przede wszystkim i radości ! ...Każdy człowiek, którego spotykam, jest ode mnie w pewien sposób...Żyj Własnym Życiem I Uśmiechaj Sie Do Ludzi Bo Nie...Doradzając przyjacielowi staraj się mu pomóc a nie sprawić przyjemność...Przyjaźń - to jedyne co mi zostało. Szkoda tylko, że...prowadzę swoje życie zawsze tylko krętymi ścieżkami, szukając zmian ...ty pokochasz mnie razem już będziemy zawsze i dostane szanse...jeszcze trochę i zacznie sie niowiutki roczek... od zera zczynamy...jeszcze 2 godzinki i smigam do rodzinki :P ......;)chce bawić się i szaleć, kochać całym sercem i krzyczeć...To jest proste jak drut, powszechne jak niedzielna taca. Pamiętaj...Szkoła jest jak Biedronka codziennie niskie (o)ceny ...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2009-01-07, przeglądaj inne

Durch den Monsun- Ja jestem szczur, wczoraj nie myłem się


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG