dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Michaił Gorbaczow pierwszy i zarazem ostatni prezydent ZSRR, sprawował urząd prezydenta w latach 1990-91, wystąpił w reklamie Pizza Hut w roku 1997 za którą otrzymał honorarium w wysokości 1 miliona dolarów.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Musisz mieć jasność - masz fart albo pecha Ja wolę...bo czasem trzeba zrozumieć słowa NIE KOCHAM ...Napisz po torach do mnie list, lecz proszę nie wysyłaj...M.Ż.N.M.S - moje życie nie ma sensu x( ...Dlaczego Bóg nazywa się Bóg ponieważ Chuck Norris było zajęte....Nieważne Jak Daleko Jesteś I Tak Moje Serce Będzie Dla...Miłość to ten rzadki stan, w którym można akceptować kobietę...Mogłabym poświęcić wszystko żebyś tylko do mnie wrócił i mocno...To jest pieśń, na nowego wodza cześć, więc oddaj hołd,...Tylko Chuck Norris potrafi złapać komara w locie za lewe...Małgośka tańcz i pij, a z niego sobie kpij.. a...Pomyśl tylko o mnie i zobaczysz anioła który unosi się...Chce Cię tylko trochę i na chwilę, wyobcować to nic......Prawdziwym schronieniem dla człowieka jest drugi człowiek... ...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2009-06-22, przeglądaj inne

"...Diabeł krzyczy do ucha a anioł szepcze I kogo słuchać by pomysły były mądrzejsze Jak dbać o czystość ducha Gdy życiem chce się bawić w najlepsze ..."


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG