dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

W Stanach Zjednoczonych zrównał się czas oglądania telewizji oraz korzystania z internetu. Obu mediom użytkownicy poświęcają średnio po 14 godzin tygodniowo.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Miłość to wielka księga. Słowo KOCHAM to treść, POCALUNEK to...Jesteś Spocona Mówię Ci I Żadna Rexona Nie Pomoże Ci......Nie chcę świata.. w którym nie ma otwartego nieba dla...Durch den Monsun- Ja jestem szczur, wczoraj nie myłem się...Tylko Chuck Norris wie jakiego koloru jest jego czerwony maluch!!...''...nie wierzysz mi, nie ufaj mi...'' ;* ...Wygląda facet przez okno, patrzy, a tam ludzkie pojęcie przechodzi....Nie daj się śmierci, bo stracisz osoby, o których nie...Nie warto wierzyć w księcia...są przecież tacy przystojniacy ...Przejdą obojętnie, ludzie patrzą, a nie widzą Słucha, a nie...wielki jest ten co widzi swoje wady, a nie tylko..."Bądź Zawsze Szczęśliwy, Bo Szczęśliwi Ludzie Czynią Dobro" ...Mrok już zapadł...Na ciemnym niebie, już tysiąc srebrnych gwiazd zalśniło...Wiatr podłych wspomnień wkrótce rozwieje nasze marzenia. ...Opisy - Graficzne

dodano: 2008-10-05, przeglądaj inne

(-(-(-_-)-)-) Jest nas wielu


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG