dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

W marcu 2006 roku zdechł żółw olbrzymi o imieniu Addwaitya. Żółw ten mieszkał w zoo w Kalkucie i miał według swoich opiekunów 250 lat. Należał w XVIII wieku do brytyjskiego oficera Roberta Clive, który urodził się 29 września 1725, a zmarł 22 listopada 1774.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

W moim życiu pojawiłeś się Ty i pokazałeś co to...wow, jak pieknie ogladać świat przez zamknięte szeroko oczy :]...Wyobraź sobie, że Twoje lewe udo to Wielkanoc, a prawe...Tylko Chuck Norris Potrafi Powiedzieć Słowo "zaraz", Od Tyłu ...Wesołych Swiat _______________$$$$$$ ______________$$$$$$$$$ $ ____________$$$$$$$$$$$ $$$ __________$$$$$$$$$$$$$ $$$$ _________$__________$$$...[=,,,=] zombiii ...Nie płacz, że się coś skończyło- tylko ciesz się, że...Już to zrobiłeś, już jesteś zerem. Frajer na zawsze zostanie...rozpostarł swe skrzydła piękne i porwał na koniec świata.. anioł...Był słabszy, ale kolejny dzień dla niego będzie dobry.. :)...SZKOŁA - Społeczny Zakład Karno Opiekuńczy Łączący Analfabetów... ..."[..]By przekazać to uczucie jedno.. przy którym inne sprawy bledną.."...ja cie kocham, a ty spisz ...Miliony gwiazd iskrzących się. To obrazek z naszych snów. ...Opisy - Inne

dodano: 2008-10-24, przeglądaj inne

"Tych chwil które przeminęły trudno jest zapomnieć oczy swe zamykam no i widzę setki wspomnień..."


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG