dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Kret ma dwa małe oczka, które skryte są całkowicie pod jego futerkiem. Dzięki nim zwierzątko może odróżnić co jest jasne, a co ciemne.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

kochanie przepraszam Cię za wszystkie krzywdy które ci zrobiłem!! ale...Jak by Moje zycie wygladaloby bez Ciebie.. Nie Chcem wiedziec...Fura, skóra i komóra... Chłopcze to na mnie nie działa..."U mnie wszystko jak dawniej , tylko jeden samobójca więcej,...Kiedy jesteś blisko - czuję, że zgodzę się na wszystko...---[:*:*:*:*:*]--- Zastrzyk Buziaków Dla Fajnych Chłopaków ..."Każda dziewczyna jest księżniczką w oczach tego kto ją kocha..."...W każdym człowieku tkwi porcja głupoty, która z wiekiem się...Nie daj się śmierci, bo stracisz osoby, o których nie...Brak mi wszystkiego, wiec po co żyć? Chyba ze po...Przeciętne serce bije 3,5 mln razy w roku... Moje osiąga...Czasami zrozumieć drugiego człowieka to wielka sztuka! ...Czas nie będzie na nas czekał Więc wybaczmy sobie to,...Tylko Chuck Norris potrafi wysuszyć gacie na dnie oceanu. ...Opisy - Inne

dodano: 2009-05-30, przeglądaj inne

Chcesz mieć zęby jak kryształki - rób codziennie masaż pałki :D


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG