dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Średnio polski internauta spędza w internecie 14 godz. miesięcznie, wiąże się to z spadkiem czasu poświeconego innym mediom, zwłaszcza telewizji.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

głupota ludzi, któtrzy za wszelką cenę chcą błysnąć w tematach...Dlaczego Polski orzeł ma głowę zwrócona w prawo?? Bo Chuck...Chcę być zawsze blisko Ciebie, bo z Tobą czuję się..."Dzieci nie są głupsze od dorosłych, tylko mają mniej doświadczenia."...jeszcze dzisiaj założę Ci, miłości króciutką smycz ;* ......Chce Z Tobą Przejść Przez Piekło Na Drugą Stronę Przejść..................DOBRY WIECZÓR ...........((_,& raquo;*¯*« »*¯*«,_) ) ((_,»*¯**&m acr;*«,_)) ((_,»*¯**¯ ;*«,_))...To co kochasz nigdy nie umrze to o co walczysz...Kocham Cie:*:*:* ..... nadzieja moim panem.. Ty nosisz ją w sobie .....Mrok już zapadł...Na ciemnym niebie, już tysiąc srebrnych gwiazd zalśniło...gdy spojrzałeś na mnie, wiedziałam, że.... ...Maleńkie serce mam a w nim uczucia wiele. ... mam...gdyby oszalał czas gdyby nie było nas znajdę Cię pośród...Opisy - Miłosne

dodano: 2008-10-27, przeglądaj inne

Do niedawna byłeś dla mnie wszystkim:( Teraz pozostajesz tylko wspomnieniem...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG