dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Bocianie skrzydła są tak skonstruowane, że mogą wykorzystywać prądy unoszącego się w górę powietrza. Są długie i w porównaniu z innymi rodzajami ptaków bardzo szerokie.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Jestem dziewczyną nie do kupienia nie dla frajerów zakumaj temat....Jedynie Chuck Norris potrafi porozmawiać z cyklopem w cztery oczy...gdzie popełniłem błąd? nie wiem, może to nie był błąd......Im bardziej jesteśmy nienormalni tym bardziej jesteśmy wartościowi... ...Poszedłeś na łatwiznę, Ty masz na twarzy uśmiech a ja...Tak bardzo chcę kochać... ...Niby nic a jednak coś, niby nikt a jednak ktoś......Kocham Cię jak powietrze Jak dziurę w starym swetrze Jak..."Nie chce świata, w którym nie ma otwartego nieba dla...Będę śniła swoją baśń, choć mówią, ze nie ma miłości......Byłeś przy mnie, byliśmy razem i nie rozumie, jak można...Nie daj się śmierci, bo stracisz osoby, o których nie...Szybkie poznanie obcego języka istotnie zależy od techniki pocałunku. ...nie chcę już tak cierpieć- ale to wszystko przez Ciebie......Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2009-05-22, przeglądaj inne

"Mam jedną sprawę całkiem osobistą, myślę że mogę nazwać to modlitwą"


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG