dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Niedźwiedź polarny (Ursus maritimus) mimo życia w trudnych warunkach nigdy nie zamarza na śmierć natomiast umrzeć może z przegrzania, gdy np. bardzo długo biegnie i nie ma możliwości schłodzenia się w wodzie.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Jesteśmy niewolnikami wskazówek zegara, więźniami kalendarzy ...Chcę być zawsze blisko Ciebie, bo z Tobą czuję się...Chciałabym Być Jak Pluszowy Miś. Tulona Przez Ukochaną Osobę... ...Nikogo tak nie kochałam-choć mogłam nie raz... ...przyjaciel jest tylklo jeden.... ...co mnie obchodzą problemy świata? moje problemy nie obchodzą nikogo!...co by Ci na następnym torcie o jedną świeczkę przybyło...Seks to sport - A sport to zdrowie :)) ...nie rozumiałem, kiedy mówiła mi, dzisiaj ostatni raz... ...'...łatwiej zakochać się nie kochając niż odkochać się kiedy się...Jesteś Dla Mnie Całym światem Słońcem, Wiatrem, Wodą, Latem.:) ...Może kiedyś spotkamy się znów, w którymś z tych pięknych...nie patrz jak nie chcesz, a jak chcesz to płać!....:i!i!!:.(.")(",).:!!i!i: . ...Opisy - Inne

dodano: 2009-09-01, przeglądaj inne

jak daleko bym zaszedł gdyby na mojej drodze nie było aż tylu zakrętów...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG