dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

W niektórych częściach Bawarii miejscowa ludność praktykuje doroczny rytuał, każdej wiosny przywiązują małe koszyki dzikich truskawek do rogów swojego bydła jako dar dla elfów. Wierzą, że elfy, które uwielbiają truskawki, sprawią aby bydło urodziło zdrowe potomstwo oraz było obfite w mleko.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Człowiek, który kochając nigdy nie zrobił z siebie durnia, nigdy...Cycki będziesz sobie Cyganie przyprawiał! ...Kochać to nie znaczy zawsze to samo :( ...kobieta jest ponoś jak wino, im starsza tym lepsza, czemu......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami......zabije wszystkich na litere 'm' oprócz Tadeusza ..."Nie licz na miłość tam gdzie liczy się pieniądze..." ...Oddajemy serce, gdy widzimy Chucka Norrisa ...błękit ukryty w twych oczach cenniejszy niż kilogramy złota, jak..._@_@_@ Ślimaki Wyszły Na Spacer!!! ...W obliczu śmierci nie ma sprytnych, Nie ma odważnych, Straszy...Chuck Norris Nie Chodzi Na Jagody- Jagody Przychodzą Do Niego......Zamknij oczy i wyobraź sobie najpiękniejszą bajkę... Może kiedyś będzie...SZKOŁA - Społeczny Zakład Karno Opiekuńczy Łączący Analfabetów... ...Opisy - Okazjonalne

dodano: 2008-09-21, przeglądaj inne

Wszystkie go najlepszego w dniu urodzin fajnych facetów s pełnienia marzeń no i z tym facetem dużo szczęścia!!!!


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG