dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Wśród bardzo wielu ludów z różnych rejonów Europy bocian był uważany za ptaka przynoszącego szczęście, pomyślność w rodzinie, dobry urodzaj itp.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

@""""@.....@""""@....@""" "@ .( *o*,) .....( *o*,).... ( *o*,) (@)"-(@).(@)-"-(@).(@)- "-(@)...dzień jak codzień, a zmian jak nie było tak nima,...Każdy kocha inaczej, ale na swój sposób... ..."Trzeba niekiedy odsłaniać błędy świata, aby się z nich poprawić."...nie wzrost decyduje o tym kto jest wielki ...Anglicy wychodzą nie żegnając się, a Polacy żegnają się nie...#### -----> Zdrap A Dowiesh Się Kogo Loffam ; **...niebo czarne, jak piźnie to się rozjaśni :] ...przepraszam za wszystko, nie chciałam.. tak bardzo nadal Cię kocham......Kocham Cię za wszystko i za nic po prostu bez...Twój upadek mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji! ...Ty Tak że Bądź Takim Młodym Wilkiem Tylko Pamiętaj Że...'.. wciąż mam nadzieję, że czasem myślisz o mnie jeszcze...tylko Chuck Norris potrafi szybciej rozdać prezenty niz Świety Mikołaj...Opisy - Inne

dodano: 2009-10-16, przeglądaj inne

tatusiu, dlaczego jak śpiewasz to sąsiedzi zamykaja onka?


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG