dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Pustułka - ptak drapieżny występujący w Polsce potrafi dostrzec zdobycz z wysokości 1,6 km. Dodatkowo ten ptak jest w stanie namierzyć dobre tereny łowieckie, bo widzi w nadfiolecie. Ślady smug moczu gryzoni odbijają nadfiolet, więc teren, na którym widać dużo smug musi obfitować w zdobycz.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

.:i!i!!:.(.")(",).:!!i!i: . ...W życiowych przeciwnościach jedynie nadzieja może ocalić człowieka. ...Tylko Chuck Norris Potrafi Jeździć Windą W Prawo I W...})i({ Motylem jestem ...Nie chcę przepraszać cię za to, że we mnie sumienie...ty zawsze czekasz, nawet jak wiesz, że i tak nie...Kochałam, Ty nie, teraz Ty kochasz, ja już nie... ...w dniu twojej uroczystości życzę ci dużo połamanych kości ...wczoraj byłem tam, dzis jestem tu, a jutro? nawet nie...O przyjaźń trzeba walczyć, nie można stać i patrzeć jak..."Każdy dzień pomaga nam dostrzec to, co najpiękniejsze..." ...Nauczyłaś mnie marzyć, wierzyć i silnym być, pokazałaś kim jestem...Teraz ty się śmiejesz a ja płaczę...Proszę zobacz jak bardzo...Wstydzisz Się Przyznać, Że Masz Dziewczynę... może Nie Chcesz Jej...Opisy - Miłosne

dodano: 2009-01-05, przeglądaj inne

Oddałabym Ci Wszystko, W Zamian Za Lepszą Rzeczywistość


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG