dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Z bankowości internetowej w Polsce korzysta już ponad 4,6 mln osób, czyli ponad 2 miliony więcej niż rok temu, co oznacza 84-procentowy wzrost. (wrzesień 2005)

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Haha ale śmieszne ale CoO ??:d^^ ...Czasem biegniemy na oślep do szczęścia, a okazuje się, że...MIłośc zawiera nie znaną mi treśc którą zna moja druga...po co nam prezydent, którego poziom jest tak niski, że...Dajcie Mi Kobietę, Która Szczerze Kocha Piwo, A Podbiję Cały...})i({ Motylem jestem ...bo czasem trzeba zrozumieć słowa NIE KOCHAM ...________####____####___ _____######_#_######## _ _####_#_#_#_#_#_#_#_#### ___#####___BUZIAK_###### ____################# _______############ ...Zapomniałam już czemu było źle, to już jest nie ważne...Kiedy kochamy nie potrzebujemy wiele rozumieć, co się dzieje wokół,...Więźniem w dalekiej krainie gdzie zawsze cierpi, kto nie powinien...Kocham cię moimi myślami, całymi dniami i nocami :) ...Mokrego Jajka I Smacznego Śmigusa-dyngusa ...Mówi świstak do Lindy Co ty wiesz o zawijaniu? ...Opisy - Miłosne

dodano: 2009-01-05, przeglądaj inne

Oddałabym Ci Wszystko, W Zamian Za Lepszą Rzeczywistość


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG