dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Profesor Tomasz Jasiński w wyniku szczegółowych badań dostępnych materiałów historycznych doszedł do wniosku, że pierwszy polski kronikarz Gall Anonim wcale nie był Gallem a mnichem z klasztoru św. Mikołaja na Lido w Wenecji.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Chwila Ze Mną Może Być Twoją Najlepszą Chwilą... ...Jeszcze raz zatańcz ze mną, bo chcę to przeżyć. Znam...Błogosławieni, którzy pały dostają, albowiem oni uwagi w dzienniku mają......Dopiero wtedy poznasz smak życia, gdy poznasz je wszystkimi zmysłami..."Jesteś dla mnie, jak kilka prostych słów zrozumiałam- życie to...Jak powiedzieć Tobie mam, ze nie widzę nic śmieszniejszego niż...Po czesku Stonka ziemniaczana - Mandolinka bramborova ...Mój Świat i moje kredki więc wypierdalaj z tym korektorem!...żyje koło mnie człowiek dzięki któremu mogę być tym, kim...(...)milość po prostu. Jest bez definicji. Kochaj i nie zadaj...Jeszcze raz chce powrócić tam gdzie spełniają się marzenia ...@""""@.....@""""@....@""" "@ .( *o*,) .....( *o*,).... ( *o*,) (@)"-(@).(@)-"-(@).(@)- "-(@)...Mokrego Jajka I Smacznego Śmigusa-dyngusa ...Nie płacz kiedy odjadę... Kupie malucha i przyjadę :D ...Opisy - Inne

dodano: 2011-12-28, przeglądaj inne

Mam dla Was mały komunikat - wszyscy umrzecie.


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG