dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Kościół ewangelicko-augsburski pod wezwaniem Świętej Trójcy w Świdnicy jest największą drewnianą świątynią w Europie, zbudowaną w latach 1656-1657. Kościół wewnątrz może zmieścić około 7500 osób, w tym 3 tys. może zająć miejsca siedzące.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Kochać kogoś- znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne..."...Jeszcze raz zrobię to co chce, Jeszcze raz zanim obudzę...brak opisu, dlaczego? bo brak opisu... ...jestem jaki jestem, mało tego, nie przewiduje zmian, bierz, albo...Miłość To Najpiękniejsza Muzyka, ponieważ Jest Grana Przez Nasze Serca...W moim życiu pojawiłeś się Ty i pokazałeś co to...chce tu zostać i zawsze z tobą być nawet wtedy...Otul twarz to przecież żaden wstyd się bać z deszczem...Czas nie będzie na nas czekał Więc wybaczmy sobie to,...znów stoję i czekam, widzę cię z daleka, a ty...Tylko Chuck Noriss potrafi rozmawiać z cyklopem w cztery oczy!...To Chuck Norris nauczył Andrzeja Leppera Samoobrony ...patrzysz właśnie na mój opis, jak ucieknie, będziesz go łapać...Bo ludzie spoglądają na mnie z boku. Rożne rzeczy wnioskują...Opisy - Inne

dodano: 2012-01-08, przeglądaj inne

Nie mam opisu, bo literki strajkują :)


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG