dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

W średniowieczu truskawki symbolizowały ideał i sprawiedliwość, dlatego murarze rzeźbili je na ołtarzach i wokoło górnych części kolumn w kościołach i katedrach.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Nie Jest Moją Winą Że Zapominasz o Mnie Że Jestem...jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka... ...Dlaczego zwykle kochamy tych którym nasza miłość nie jest potrzebna?...Mój Świat i moje kredki więc wypierdalaj z tym korektorem!......zawsze trzeba być uprzejmym, nawet jesli się nie ma na...Choć Życie Ciąży A Psychika Siada Nie Poddam Sie To...Miłość jest jak kołysanka.: potrafi cudownie utulić do snu ....Doradzając przyjacielowi, staraj się mu pomóc, a nie sprawić przyjemność....Jaka Róża... Taki Cierń... Jakie Życie... Taka Śmierć... ...Fura, skóra i komóra... Chłopcze to na mnie nie działa...W lustrze wspomnień widzę Cię...W lustrze wspomnień żegnam Cię... ...życie jest obowiązkiem-wypełnij go ...przyszłość zatruta przeszłością, przeznaczenie zatrute niepewnością... ...Zasypiam z Tobą jesteś mym snem, dla Ciebie jutro znów...Opisy - Inne

dodano: 2012-01-08, przeglądaj inne

Nie mam opisu, bo literki strajkują :)


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG