dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

8,2% Polaków w wieku powyżej -15 lat chce uzyskać dostęp do Internetu w ciągu najbliższych 6 miesięcy (według badań TNS OBOP)

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

kiedys przyjdzie czas, że w opisie będzie czarna dziura... ...Tylko Chuck Norris wie jak zgrać cały internet na jedną...Miłość jest jak okręt na wielkim oceanie. Wiesz skąd wypływa,...nie Umiem Żyć Bez Ciebie, Teraz Dobrze To Wiem.. Kocham...Być spadającą gwiazdą w czyichś marzeniach i spełniać każde życzenie....dziś już mnie nic nie martwi, dziś już jestes przy......kocham Cię...kocham...to Tylko Puste Słowa... Puste Słowa... ...Chcę być z każdym dniem lepsza. I coraz bardziej Twoja......A ja patrzę na Ciebie, kiedy Ty słodko spisz, wiesz...gdzie popełniłem błąd? nie wiem, może to nie był błąd......Iwonko- przepraszam Cię :* Przepraszam za to co zrobiłem, a...miłośc jest jak choroba, potrafi rozłożyć na łopatki ...Jesli nie masz po co zyc zyj na zlosc innym...Oto jest miłość... Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje...Opisy - Miłosne

dodano: 2008-09-15, przeglądaj inne

Jak kraść to miliony, Jak lecieć to do słońca, Jak całować to serdecznie, Jak Kochać to niewinnie


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG