dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Pierwszy iluzjon polski (kino) otworzono w roku 1899, przed I wojną światową w Warszawie rocznie sprzedawano kilka milionów biletów do kina.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

(-_-(-_-)_-) Jeden za drugim stoi nikt się nie boi... By...TPSA-->Teraz POdwyższymy skurwysynom abonament ...Kocham Cię - Raz, Kocham Cię - Dwa, Kocham Cię.....ani miłość kiedy jedno płacze a drugie po nim skacze......dziś sobota, długa noc, a jutro kac i jakaś kobieta...Z rodziną dobrze się wygląda tylko na zdjęciu... ...Czary marry, chokus pokuss Twoja stara to Ford Fokus ...Tylko Chuck Norris Nie Potrzebuje Zegarka-sam Ustala Godziny ...najlepszy opis z jakim miałem do czynienia to ten, na...Ty byłeś z nią myślami, Wy tak bardzo zakochani Więc...Patrząc na twój ryj stwierdzam, że gorzej już być nie...Ty będziesz księciem, ja będę księżniczką, to jest love story...Gdziekolwiek jesteś. Wierzę, że serce zacznie bić, kiedy znów otworzysz...Krzyk bezradności zanim śmierć zabierze nas z tego miejsca ...Opisy - Miłosne

dodano: 2008-09-24, przeglądaj inne

To był strzał w 10, tworzymy parę na 5, obyśmy o tym pamiętali i dalej namiętnie się kochali...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG