dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Po wpisaniu w wyszukiwarce Google słowa KRETYN na pierwszej pozycji znajduje się... właśnie on :-] (Andrzej Lepper) (2004-2005)

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

...Tak łatwo jest nawracać innych... ...Tak trudno jest nawrócić samego...Gorycz i radość, nieodłączne atrybuty życia jak bieda i zazdrość...prowadzę swoje życie zawsze tylko krętymi ścieżkami, szukając zmian ...Najlepszych i Najpiękniejsze rzeczy na świecie nie można ani zobaczyć..."...Diabeł krzyczy do ucha a anioł szepcze I kogo słuchać..."Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej... Ci, co żyją miłością,...Niekiedy człowiek okazuje więcej geniuszu w swym błędzie, niż przy...nie Żyje Się, Nie Kocha, Nie Umiera Na Próbę -...Nie każdy o tym wie, że można żyć tak jak......jest kilku ludzi jest parę w życiu dobrych chwil... ...głupota ludzi, któtrzy za wszelką cenę chcą błysnąć w tematach...Ginęli jeden po drugim, tylko by jemu służyć....Piekło było na...nemo ante mortem beatus - nikogo nie można nazwać szczęśliwym...Podziękować chcę za to, że tu jesteś ciągle kochasz mnie,...Opisy - Miłosne

dodano: 2008-09-24, przeglądaj inne

To był strzał w 10, tworzymy parę na 5, obyśmy o tym pamiętali i dalej namiętnie się kochali...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG