dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

W 1992 towarzystwa biblijne wydały w sumie 618 185 347 egzemplarzy Biblii i jej fragmentów, były one dostępne w 2009 językach, największą grupę języków stanowiły afrykańskie (576 języków i dialektów) Całość Biblii wydrukowano w 329 językach.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

by mi się tak chciało jak mi sie nie chce...Bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić...właśnie Ty ! przy Tobie pragnę śnić...:) ..._______/////_______////// ///// Witam W Świecie Żywych ...jestem taki, jak Ci to nie odpowiada, to jest to...Miłość Jest Piękna Lecz Gdy Ją Stracisz Serce Twe Krwawi......Całą zabawę z Chuckiem Norrisem zaczął sam Chuck Norris ...znów stoję i czekam, widzę cię z daleka, a ty...Może kiedyś spotkamy się znów, w którymś z tych pięknych...Kocham mojego anioła stróża bo tylko on ze mną wytrzymuje......Z okazji urodzin dużo zdrowa, szczęścia, pomyślności połamania wszystkich kości...Z kimś z kimś takich jak Ty na koniec świata...Nie udawaj że mnie lubisz, bo sympatia i litość to...Swiat świat, który budowałeś, ↵ ten świat zły fundament miał....Opisy - Miłosne

dodano: 2009-07-13, przeglądaj inne

Kobieta jest najsłabsza gdy kocha, a najsilniejsza, gdy jest kochana.


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG