dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Cicha Noc, Święta Noc, najsłynniejsza kolęda świata została skomponowana 24 grudnia 1818 roku w Oberndorf; słowa - ksiądz Joseph Mohr; muzyka organista Franz Xavier Gruber.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Nie kłam Że Kochasz Mnie Że Weźmiesz Gdzieś Daleko Tam...Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz na co...Gdy jesteś nieszczęśliwy Gdy gardzisz sobą lub myślisz że inni...Ze Strzępów Radości Powszednich Los Swój Tkasz... ...Tylko Chuck Norris wie ile jest odcinków w "Modzie na...szmaragdy i diamenty chciał bym Ci dać..za jedną chwilę, chwilę...Miłość to ogromna księga, Słowo: "Kocham!" to jej treść, Pocałunek...Cycki będziesz sobie Cyganie przyprawiał! ...Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie ...Chcę być z każdym dniem lepsza. I coraz bardziej Twoja......Świeci księżyc świeci około północy ciebie przestać kochać nie jest...Wszystko to co mam, wykradłam Bogu gdy spał. I tak...Nie wszystkie uczucia są tak samo wyrażane niektóre z tych...Każdego dnia kocham Cię bardziej... Dziś - jeszcze więcej niż...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2008-10-05, przeglądaj inne

Obecnej sama teraz nie wystarcza szczęściu mojemu, udowodnij i na wszystko przyrzekaj


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG