dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Najliczniejszym gatunkiem ptaka jest afrykański wikłacz czerwonodzioby (bliski krewniak wróbla). Na wolności żyje około 1,5 mld osobników tego gatunku.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

wsiadam i nie pytam dokąd jedziesz, podwieź mnie byle gdzie,...Warto mieć marzenia, by doczekać ich spełnienia :) ...nie wiem gdzie będe jutro, wiem, gdzie byłem wczoraj i...Może kiedyś spotkamy się znów, w którymś z tych pięknych...Może odbudują to, co zamarzło w nich kiedy przyszły pierwsze,...Tylko Chuck Norris potrafi się schować na płaskim, nie obrośniętym...Ludzie o smutnej minie, każdy mieć szansę powinien ..._____________$$__________ ____ _____________$$_$______ _______ _____$$$$$_______$____$ $______ ___$$$$$$$$$_____$__$__ $$_____ __$$$$$$$$$$$$___$_$___ _______..."...Jeszcze raz zrobię to co chce, Jeszcze raz zanim obudzę...Kolejny dzień przynosi nam nowe szanse...I wierze ze nie skończy...Ktoś Zapytał Znowu Mnie Czy Już Odnalazłam Czego Chcę... ...:":.:":.:":.:":.PUK PUK.:":.:":.:":.:": ...Zdrowia Szczęścia Pomarańczy Niech Wam Goła Baba Na Stole Tańczy!!!...A na każdej myśli jest jakaś rana Która krwawi bardzo...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2009-03-02, przeglądaj inne

Bo Jakby To Było Gdyby Mnie Nie Było...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG