dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Główne skupiska emigracji polskiej przed I wojną światową: Stany Zjednoczone - 3 mln, Niemcy - 750 tys., Brazylia - 100 tys., Kanada - 45 tys., Argentyna - 32 tys.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Dobranoc, Pchły Na Noc XD ...przychodzi opis na GG, a tu wyłączone... ...d(*_*)b Śpimy [=_=] Nie budzić ZzZ(-_-)zZzZ DOB REJnocy! ...Tak lekki jak słowika śpiew, tak ciepły jak pustynne deszcz...nie ma to jak odpalic gg i nie mieć ani...Jedno spojrzenie w oczy ! Dwa serca ! Tysiące chwil..._____________$$__________ ____ _____________$$_$______ _______ _____$$$$$_______$____$ $______ ___$$$$$$$$$_____$__$__ $$_____ __$$$$$$$$$$$$___$_$___ _______...________####____####___ _____######_#_######## _ _####_#_#_#_#_#_#_#_#### ___#####___BUZIAK_###### ____################# _______############ ...Te nizapomniane chwile.. tego nie da sie wymazać.. ! [......kochać Możemy Naprawdę Tylko Wtedy, kiedy Nie Wiemy Dlaczego... ...Smutek jest samowystarczalny: by odczuć jednak pełną wartość radości, musisz...nie poganiaj mnie, bo tracę oddech ...Nie ważne co się stanie ...ważne jest co się dzieje...Będę tam gdzie nie ma łez ..gdzie ludzki śmiech zagłuszy...Opisy - Inne

dodano: 2011-02-11, przeglądaj inne

(-_-(-_-)_-) Jeden za drugim stoi nikt się nie boi...
By HPN


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG