dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Niemożliwe jest polizanie własnego łokcia (ponad 75% osób, które to czytają będą próbować polizać swój łokieć - to jest naprawdę niemożliwe!).

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Teraz wiesz czemu tak się boję, kiedy znów nie ma...Miłość jest tylko jedna - kochaj więc mocno, bo ludzie...Lech i Harnaś poszli w Tatry polować na Żubry ...czasem lepiej by było, gdyby czas sie zatrzymał i już...Ginęli jeden po drugim, tylko by jemu służyć....Piekło było na...Kocham mojego anioła stróża bo tylko on ze mną wytrzymuje......$$$$$_______________### _$$$$$$______________#$ _$$$$$$____________$$$# $ _$$$$$$$________$$$$$$$ $ __$$$$$$$_____$$$$$$$$$ __$$$$$$$____$$$$$$$$ __$$$$$$$__$$$$$$$$$ ____$$$$$_$$$$$$______(......podaruj uśmiech swój, tym których napotkałeś na jawie i w...Przyjaźń to strach przed samotnością, a miłość to jeszcze większy...dziś już mnie nic nie martwi, dziś już jestes przy...jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka... ...Tylko Chuck Norris Umie Objąć Pudziana - bo Jest Taki...Żyjmy tak jakby jutra miało nie być :):) ...obracam klepsydrę do góry nogami...upływa czas, który leczy rany ...Opisy - Miłosne

dodano: 2008-09-30, przeglądaj inne

chroń to co masz, gdy trzeba to walcz i kochaj jak najmocniej


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG