dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Przed I wojną światową Apolonia Chałupiec (Pola Negri) dziewczyna z Płockiego zrobiła w Hollywood olśniewającą karierę jako jedna z pierwszych gwiazd filmu niemego.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Brak Opisu. Literki Straciły Posady W Opis G.G. I Zbankrutowały....Dzień Dobry .! Kocham Cię ... Już Posmarowałem Tobą Chleb...Czasem głupoty człowiek sobie życzy, bo wiem w mądrości tyle...Pozdrowienia dla osób ukrywających się ...przede mną ...Biada narodom, które kochają więcej wolność niż ojczyznę! ...Spokojnie powiedziałem pamiętasz o co walczyłeś Co mocno kochałeś czego...Hej kogucie, piej bo nowy dzień nastaje i się śmiej!...Upojona Niebiańskim Zapachem Wiosennych Mirabeli... ...Mam mniej, niż się spodziewałem, ale może więcej oczekiwałem, niż...Obiecałeś Niebo ... Nie Słuchałeś Jak Mówiłam Że Mam Lęk...Bo smutek rodzi się zawsze z czasu, który upływa, a...Jaka Róża... Taki Cierń... Jakie Życie... Taka Śmierć... ...W dniu twoich urodzin życzę ci dożywocia w wiezieniu:):):):):) ...Powiedz kto Cię prowadzi na ta złą drogę?? Ja Ci...Opisy - Inne

dodano: 2008-11-17, przeglądaj inne

Boję się co przyniesie kolejny dzień... Nie wierze już...Koniec.. ;(;(


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG